KURUMSAL
 
ELİZ Yapışkanlı Bant ve İzolasyon Mal. San. Tic. Ltd. Şti’ nin simgesi memnuniyet olacaktır.
 
Bütün taahhütlerimiz, davranışlarımız, sattığımız ürünler ki bunlar başta yapışkanlı bantlar, teknik süngerler ile ısıyla daralan makaronlar ve kişisel ilişkilerimiz kalitenin bir sunuşu olarak algılanmalıdır.
 
Varlığımızın en büyük temeli müşterilerimizdir. Müşteri memnuniyeti en önemli kalite kriterimizdir. Müşterilerimizin ELİZ’i güvenilir bir tedarikçi olarak görmelerini sağlamak hedefimizdir. Kalite politikamızı belirleyen prosedür ve talimatların uygulanma nedeni, müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.
 
Her sevkiyatımız bir sonraki sipariş için referans oluşturmalıdır.
 
Müşteri memnuniyetini sağlamak yolunda en büyük güvencemiz personelimizdir. Memnun olmayan bir çalışanın memnun bir müşteri yaratamayacağının bilincinde olarak, personelin yetkinlik, eğitim, istek ve ihtiyaçlarını sürekli gözetmek müşteri memnuniyeti yolunda en önemli koşullardan biridir. 
 
Dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet ve ürünü sunmak temel amacımızdır..
 
İçinde bulunduğumuz çevrenin korunması ve doğal kaynaklarımızın verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayarak, değişen pazar şartlarına uygun şekilde rekabet gücümüzü arttırıcı , teknolojik gelişmeleri araştırmak, takip etmek ve uygulamak temel yaklaşımlarımızdandır.
 
İnsana saygılı, düşünce açıklama özgürlüğüne sahip bir şirketiz.
 
Kalite politikamızla ulaşmak istediğimiz yer rekabetçi, öz kaynakları güçlü, tedarikçileri ile iş ortaklığını arttırmış, organizasyon yapısı sağlam, saygın bir şirket, kendisine güveni tam ve işine adanmış personeldir.
 
Sahip olunan ISO/9001-200O  kalite belgesi, sadece bir belge olarak değil bir anlayış olarak yorumlanmıştır.